Ana sayfa Basketbol Bahçelievler Basketbol Takımı

Bahçelievler Basketbol Takımı

2054
2
PAYLAŞ

bahçelievler basketbol

2018 – 2019 sezonunda Best Akademi 3. Ligi’nde yer alacak Bahçelievler Basketbol takımımıza 18 yaşından büyük basketbol oynamak isteyen herkes katılabilir. Takıma katılmak isteyen oyuncular için seçme yapılmayacak olup 16 kişilik takım kadrosu dolana kadar başvuran herkes takıma alınacaktır.

Bahçelievler Basketbol takımımız basketbola ara vermiş ve yeniden oynamak isteyenler ve daha önce bir kulüpte oynamamış oyuncular için kuruldu. Daha iyi durumda olan oyuncular için Antspor ve Altınbilek takımlarımıza yönlendirme yapılacaktır.

Sadece 35 yaş üzeri oyuncuların yer alabildiği veteran liginde oynamak için Veteran Basketbol sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ağustos başında başlayacak antrenmanlara katılmak için şimdiden isminizi yazdırabilirsiniz. bilgi@altinbilek.com.tr adresine “Bahçelievler Basketbol takımına katılmak istiyorum” konulu bir e posta ile telefon numaranızı yollayarak ön kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle antrenmanlar başladığında herkesten önce haberdar edilecekesiniz.

2018 – 2019 Bahçelievler Basketbol Takımı

Ağustos ayından itibaren haftada bir gün akşam saatlerinde Bahçelievler’de Siyavuşpaşa İlkokulu Spor Salonu’nda yapılacak antrenmanlarla sezona hazırlanacak olan ekibimizle Best Akademi 3. Ligi’nde oynama fırsatını yakalayabilirsiniz.

Takımımız tam anlamıyla amatördür. Tüm masraflarımızı kendimiz karşılıyoruz. Karşılamanız gereken masraflar (kişi başı):

Aylık antrenman giderleri için 100 TL
Best Akademi Ligi katılım bedeli (sezonluk): 300 TL
İki takım maç forması: 100 TL
Eşofman (sadece ligte oynayanlar için zorunlu): 80 TL
Çift taraflı antrenman forması: 100 TL

Bu ücretlerin dışında maçlara ulaşım, su ve benzeri ihtiyaçlarımızı kendimiz karşılıyoruz.

Yeni sezonda Bahçelievler Basketbol takımı kadromuzda yer almak isteyen oyuncuların en kısa sürede iletişime geçmeleri gerekmektedir. Gelişmelerden haberdar olabilmek için facebook.com/altinbilekbasketbol sayfamızı takip etmenizi öneririz. 0212 852 42 87 – 0546 401 32 30 numaralı telefonlarımız arayabilir ya da 0505 334 59 26 (Bülent Türk) numaralı hattımızdan SMS veya whatsapp aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. E-posta ile başvuru için bilgi@altinbilek.com.tr

Antrenman sahası adres: Siyavuşpapa İlkokulu Spor Salonu. Barbaros Cd, Okul Sk. No:1, Bahçelievler/Istanbul

 

2 YORUMLAR

Comments are closed.